دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد نکا خبر داد:

توزیع 1600 سبد کالا به مناسبت دهه فجر بین مددجویان

توزیع 1600 سبد کالا به مناسبت دهه فجر بین مددجویان
رئیس کمیته امداد نکا گفت: به مناسبت دهه فجر تاکنون هزار 600 سبد کالا بین مددجویان تحت حمایت این شهرستان توزیع شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین بریمانی ورندی، رئیس کمیته امداد نکا اظهار کرد: سبد کالا از سوی ستاد احسان و نیکوکاری شهرستان بین مددجویان توزیع شد.

وی با اشاره به دیگر برنامه های این نهاد در دهه فجر افزود: پنج واحد مسکن به مددجویان این شهرستان تحویل داده شد و این واحدهای مسکونی با کمک بلاعوض کمیته امداد، مشارکت خیران و آورده مددجو به ارزش حدود 250 میلیون تومان ساخته شده است.

رئیس کمیته امداد نکا تصریح کرد: تا پایان سالجاری 10 واحد مسکونی دیگر نیز به مددجویان تحویل داده می شود.

بریمانی توزیع بیش از300دستگاه آبگرمکن و بخاری گازسوز و همچنین 50 دستگاه لوازم زندگی شامل یخچال ،ماشین لباسشویی، جارو برقی،اجاق گاز ،بین مددجویان این شهرستان به مناسبت دهه فجر را از دیگر برنامه های کمیته امداد نکا دانست و گفت: این لوازم بین مددجویان سه منطقه روستایی که به تازگی از نعمت گاز برخودار شدند، توزیع شده است.

رئیس کمیته امداد نکا با اشاره به افتتاح دو طرح اشتغال به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افزود: طرح های اشتغال در بخش های پرورش طیور و دامداری افتتاح شد که برای اجرای این دو طرح حدود 80میلیون تومان تسهیلات اشتغال پرداخت شد.

بریمانی خاطر نشان کرد:175طرح اشتغال از ابتدای سالجاری تاکنون در بخش های خدمات ،صنفی،صنعتی،کشاورزی و دامپروری برای مددجویان تحت حمایت اجرا شده است.

انتهای پیام

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۸
کد خبر : ۱,۴۷۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید