اخبار

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران خبر داد:

رونمایی از تندیس دوشنبه های پر مهر

رونمایی از تندیس دوشنبه های پر مهر
در مراسمی با حضور قائم مقام کمیته امداد مازندران،مدیرکل آموزش و پرورش استان، رئیس سازمان دانش آموزی استان و تنی چند از مسئولان در مدرسه شهید زارع شرف آباد ساری از تندیس دوشنبه های پر مهر رونمایی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت،معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران در این مراسم گفت:تندیس دوشنبه های پر مهر به منظور تجلیل از مدارسی که در جمع آوری صدقات سلامتی همکاری چشمگیری با کمیته امداد دارند ، اهدا می شود.

وی افزود:این تندیس دوشنبه هر هفته به یک مدرسه با توجه به شاخص هایی که از نظر جمع آوری مبلغ صدقه، تعداد شرکت کننده، تداوم داشتن دوشنبه های پر مهر در در مدرسه حامی یابی و... توسط کمیته امداد مازندران، آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی ، اهدا می شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران با اشاره به طرح »دوشنبه های پر مهر» اظهار کرد:هدف این طرح گسترش و ترویج فرهنگ انفاق و نوع‌دوستی بین دانش آموزان، ارائه خدمات هدفمند، معیشتی و تحصیلی دانش آموزان نیازمند در مدارس و نیز پیشگیری از آسیب‌ های اجتماعی و فرهنگی است.

وی افزود: یکی از گروه ‌های مهم در گسترش این فرهنگ پسندیده دانش آموزان هستند و این گروه با انتخاب آگاهانه همراه با مشارکت فعال در رفع مشکلات همنوعان نیازمند تلاش می کنند .

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران خاطرنشان کرد: دانش آموزان هر هفته دوشنبه پس از اجرای مراسم صبحگاهی مبالغ سه هفته نخست هر ماه خود را با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند و نیز کمک ‌های هفته چهارم را به‌ عنوان حامی ایتام پرداخت می‌کنند.

سعادت گفت: کمک های جمع‌ آوری ‌شده با اولویت مددجویان کمیته امداد (حوزه اکرام با اولویت ایتام و محسنین همان مدرسه) در موضوع های هدفمند مانند مسکن، جهیزیه، درمانی، تحصیلی هزینه شده و هر مدرسه بعنوان یک حامی حقوقی تعریف‌ شده و دانش آموزان بعنوان حامی حقوقی کارت مخصوص حامیان قهرمان دریافت می کنند.

 

انتهای پیام

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۶۵۱
کد خبر : ۱,۴۶۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید