اخبار

اینجا می شود خدا را حس کرد

اینجا می شود خدا را حس کرد
برای دومین سال متوالی به همت کمیته امداد مازندران در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار همایشی با عنوان «والی مهر» به منظور تجلیل از خیران، حامیان، نیکوکاران در حوزه اکرام ، مشترکان برتر صدقات ، مودّیان زکات و مراکز نیکوکاری برگزار شد.

در واقع امروز 10 بهمن ماه 97 فرصتی شد تا بار دیگر از نیکوکاران و خیران یاریگر کمیته امداد مازندران ، در دستگیری از نیازمندان تجلیل شود.
دعوت شدیم به این همایش وارد محوطه می شویم در بدو ورود خیران و نیکوکارانی را می بینیم که هرکدام درجمعی سه یا چهارنفره با یکدیگر گرم گفت وگو هستند . سخن می گویند از هر دری. پای صحبت هرکدام که بنشینی حرفی از همدلی و مهر ورزیدن به میان می آورند. اینان دلهاشان مالامال از مهر خدایی است و قلب مهربانشان نمی گذارد از کنارِ محنتِ دیگران ، بی غمانه بُگذرند .
دوست ندارند شناخته شوند، امروز آمدند و یک هدف داشتند از این حضور ،اینکه دعوت کنند از دیگران برای پیوستن به این جمع و نفع بردن از برکات خداوندی با دعای معصومانه کسانی که نشاندن لبخند برچهره شان ، همه ی زندگی را برایشان منوّر می سازد به نور الهی.
با هر گره گشایی از مشکلات دیگران ، فروغ ایزدی بر تار و پودِ وجودشان می تابد و حسی شیرین، عجین می شود با قلب هایشان و می شوند قرارِ دلهای بی قرار.
می شوند میهمان کسانی که آرزویِ آرزوهایشان را برآورده ساختندآری اینان دعای برآورده شده زیر بارانند برای ایتام . همانهایی که در آرزوی مهر پدری ، اشک ها می ریزند در خفا ، نجوا دارند با آسمانی که به رنگ خداست.
وچقدر شادند امروز کودکان یتیم؛ بعضی ها شان هنوز در ابتدای جاده کودکی هستند ، و برخی نیز این راه را به نیمه رسانده و نوجوانی خویش را طی می کنند و بعضی دیگر حالا برای خودشان مردی شدند و با دستان مهربانشان دستی را به یاری می فشارند و دخترکان کوچک دیروز نیز شیر زنانی شدند که امروز برای همنوعان خویش شعری از محبت و خوب بودن می سرایند.
همایش امروز با همت کمیته امداد مازندران برگزار شد تا نیکوکاران در کنار هم به بار نشستن نیکی های خویش را به نظاره بنشینند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران می گوید: 25 هزار و 100 حامی نیک اندیش درمازندران حمایت های مادی و معنوی هفت هزار و 340 نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین در استان را به عهده دارند.
سعادت گفته حامیان و خیّران نیکوکار در مازندران همواره با اقدامات و حمایت های اثر بخش برای برطرف کردن مشکلات ایتام و محسنین در زمینه‌های مختلف مانند ازدواج، تحصیل ، عمرانی ،درمانی و... با کمیته امداد همکاری می کنند .

امروز آیین تقدیر از کسانی برپاست که خود والیان مهرند و راویان خیر . اینان اهدا کنندگان متاع گرانبهای سخاوت و دلدارانی از دیار عرشیان و ملکوتیانند .
اینجا نسیمِ مهربانی وزیدن گرفت و می شود خدا را حس کرد.

انتهای پیام

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۱۳
تعداد بازدید : ۱۳
کد خبر : ۱,۴۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید