دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد چمستان خبر داد

تعمیر و بازسازی ۳۵واحد مسکن مددجویی

تعمیر و بازسازی ۳۵واحد مسکن مددجویی
۴۸میلیون و ۴۰۰هزار تومان برای تعمیر و بازسازی ۳۵واحد مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد چمستان از ابتدای سالجاری تاکنون هزینه شد.

رئیس کمیته امداد چمستان از ارائه خدمات عمرانی به مددجویان چمستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،رمضان علیپور، رئیس کمیته امداد چمستان گفت: هفت واحد مسکن مددجویی هر یک در زمینی به مساحت ۱۵۰ متر مربع با مشارکت بسیج سازندگی، خیران ، آورده مددجو و کمک بلاعوض کمیته امداد در این شهرستان در حال ساخت است.

وی با اشاره به ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت در این شهرستان تصریح کرد: ۳۵ واحد مسکن مددجویی شهری و روستایی با هزینه ای به ارزش ۴۸میلیون و ۴۰۰هزار تومان تعمیر و بازسازی شده است.

رئیس کمیته امداد چمستان در ادامه بیان کرد : با کمک خیرین و نیکوکاران این شهرستان اقساط معوق خانوار هایی که در سالهای گذشته از طریق بنیاد مسکن و با وام مسکن برای خرید خانه اقدام کردند و تاکنون نتوانستند به صورت کامل اقساط را بپردازند به ارزش ۴۵ میلیون تومان پرداخت شد.

علیپور با تقدیر از مشارکت وهمراهی مردم نوعدوست چمستان در راستای خدمت رسانی به مددجویان تحت حمایت گفت: حدود ۹۵۰ خانوار در این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 

انتهای پیام

۵ دی ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳
تعداد بازدید : ۹
کد خبر : ۱,۱۵۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید