اخبار

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران عنوان کرد

۶۰۰ مسجد در دیار علویان، مجری طرح مسجد محوری

۶۰۰ مسجد در دیار علویان، مجری طرح مسجد محوری
طرح مسجد محوری کمیته امداد مازندران در ۶۰۰ مسجد استان تا پایان سال جاری در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی اجرا می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه، معاون امور فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت: روحانی مسجد در طرح مسجد محوری این نهاد، به عنوان محور قرار می گیرد.

وی افزود: متولیان در این طرح به منظور سوق دادن مردم به سمت این پایگاه های الهی جهت کمک به نیازمندان و جذب کمک خیرین و ترویج فرهنگ مسجدی و خدمات طرح مسجدمحوری را اجرا می کنند.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه مساجد در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و ... فعالیت دارند، تصریح کرد: طرح مسجد محوری کمیته امداد مازندران در ۶۰۰ مسجد استان تا پایان سال جاری در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی اجرا می شود.

عالیشاه افزود: واگذاری کارها به خود مردم از تاکیدات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) است بنابراین در طرح مسجد محوری کمیته امداد مازندران، کمک به نیازمندان محل از طریق ارتباط افتخاری مسجد با این نهاد مردمی صورت می گیرد.

وی گفت: حفظ عزت و کرامت مددجویان کمیته امداد و نیازمندان حومه مسجد، همچنین انس خانواده و فرزندان مددجویان با مساجد از جمله اهداف برگزاری طرح مسجدمحوری است.

عالیشاه بیان کرد: طرح مسجدمحوری کمیته امداد گامی مهم و تاثیرگذار در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و تقویت روحیه معنوی بوده و تعامل، تبادل نظر و انعقاد تفاهم نامه با حوزه علمیه مازندران درباره فرآیند طرح مسجد محوری یکی دیگر از فعالیت های این نهاد برای ترویج و گسترش این طرح است.

 

انتهای پیام

 

۲ دی ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸
تعداد بازدید : ۲۵
کد خبر : ۱,۱۳۸

نظرات بینندگان

علیزاده
۱۳۹۷/۱۰/۰۲ Italy
0
0
0

با عرض سلام و هزاران درود بیان اخبار این نهاد به خوبی می تواند، اقدامات گسترده کیمته امداد را نشان دهد. امیدوارم در تمام فعالیت ها، موفق باشید.


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید