اخبار

مدیر کل کمیته امداد مازندران

توانمند سازی مددجویان یکی از اهداف اصلی کمیته امداد است

توانمند سازی مددجویان یکی از اهداف اصلی کمیته امداد است
بیشتر افراد توانمند شده فرهنگی، زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح اشتغال هستند وبا تلاش کمیته امداد مازندران، بسیاری از مددجویان خودکفا شده و از چتر حمایتی امداد خارج شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا نوروزی، مدیر کل کمیته امداد مازندران در نخستین مرحله جشن توانمند سازی فکری، فرهنگی و اجتماعی مددجویان شرق مازندران گفت:کمیته امداد اولین نهادی است که با هدف رسیدگی به امور محرومان و نیازمندان ایجاد شد.

وی با بیان اینکه در این نهاد مقدس افتخار خدمت رسانی به بهترین بندگان خدا نصیبمان شد ، تصریح کرد: توانمند سازی مددجویان یکی از اهداف اصلی این نهاد است.

نوروزی با اشاره به برگزاری نخستین مرحله جشن توانمند سازی فرهنگی مددجویان افزود:بسیاری از افرادی که امروز به توانمند سازی فرهنگی رسیدند با خودباوری و تلاش به این مهم دست یافتند.

وی تصریح کرد: بیشتر افراد توانمند شده فرهنگی، زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح اشتغال هستند که با تلاش کمیته امداد بسیاری از مددجویان خودکفا شده و از چتر حمایتی امداد خارج شدند.

گفتنی است نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی نیز در جشن توانمند سازی فرهنگی مددجویان کمیته امداد مازندران گفت: کمیته امداد ساختار بسیار مناسب برای کمک به محرومین در سراسر کشور است.

شاعری با بیان اینکه در کمیته امداد اقدامات مطلوبی برای خدمت رسانی به مددجویان انجام شد، افزود:این نهاد در ایجاد طرح های اشتغال برای مددجویان تحت حمایت موفق عمل کرده است.

یاد آور می شود:نخستین مرحله جشن توانمندسازی فکری،فرهنگی و اجتماعی مددجویان تحت حمایت شرق مازندران با شعار «چهل سال کرامت خانواده»با حضور ۲۵۰مددجو ، مسئولان استانی و شهرستانی در بهشهر برگزار و در پایان این مراسم از افراد توانمند شده با اهدا لوح تندیس تقدیر شد.

 

انتهای پیام

۱ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲
تعداد بازدید : ۳۵۰
کد خبر : ۱,۱۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید