اخبار

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران خبر داد

جشن تولد ایتام در آخرین روز پاییز هزار رنگ

جشن تولد ایتام در آخرین روز پاییز هزار رنگ
با مشارکت خیران و حامیان در «جشن تولد یلدایی باطعم مهربانی» ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستانهای چالوس ، نوشهر و کلاردشت با شوق وصف ناشدنی لحظات شادی را سپری کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد سعادت، معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران ، گفت: جشن تولد 60نفر از ایتام تحت حمایت شهرستانهای چالوس ،نوشهر و کلاردشت با مشارکت خیران و حامیان برگزار شد.

وی افزود:این جشن که تحت عنوان«جشن تولد یلدایی باطعم مهربانی»برگزار شد ،ایتام تحت حمایت با شوق وصف ناشدنی در کنار حامیان و خیران لحظات شادی را سپری کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه این نهاد تلاش می کند تا با ارائه طرح های مختلف بتواند زمینه مشارکت مردم نیکوکار را در کمک به نیازمندان و محرومان فراهم سازد، تصریح کرد: حامیان وخیّران نیک اندیش مازندرانی همواره اقدامات وحمایتهای اثربخش خود را برای رفع مشکلات ایتام در بخش هایی مانند،ازدواج،تحصیل،ساخت وتعمیرات مسکن و..... ارائه می دهند.

وی بیان کرد: در مازندران حدود هشت هزار نفر از ایتام و فرزندان طرح محسنین از حمایتهای مادی و معنوی 27هزار حامی نیکوکار بهره مند هستند.

سعادت با قدردانی از همراهی مردم نوعدوست و حامیان مازندرانی گفت: مردم نیکوکار استان می توانند با شماره گیری آنی پرداخت #0029*741*از طریق تلفن همراه و وارد کردن مبلغ مورد نظر کمک خود،به کمیته امداد برای خدمت رسانی بهتر به ایتام یاری رسانند.

۱ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۱۰
تعداد بازدید : ۳۱۵
کد خبر : ۱,۱۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید