اخبار

رئیس کمیته امداد چالوس خبر داد

بهره مندی 77 مددجو از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

بهره مندی 77 مددجو از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای


رئیس کمیته امداد چالوس گفت:به مددجویان  تحت حمایت این شهرستان  در زمینه پایدارسازی و توسعه طرح‌ها، مهارت‌آموزی، حرفه‌آموزی دانش‌آموزان و کارآفرینی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای ارائه شد.


به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد قمی، رئیس کمیته امداد چالوس اعلام کرد: 77 مددجوی تحت حمایت در این شهرستان از دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

وی بیان کرد: برای این افراد 12 میلیون تومان اعتبار در حوزه آموزش مددجویان هزینه شد که 800هزار تومان آن هزینه ی ارائه خدمات آموزشی برای مددجویان مناطق محروم بوده است.

رئیس کمیته امداد چالوس با اشاره به اینکه  این آموزش‌ها با همکاری سازمان‌های مرتبط برگزار می‌شود، افزود: آموزش ها در مراکز آزاد زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای ارائه شد.

قمی ادامه داد:طرح آموزش‌های فنی و حرفه‌ای کمیته امداد در چهار بخش آموزش های مقدماتی، کاریابی ، پایدار سازی و توسعه و اجرای طرح اشتغال و نظارت بر حسن اجرای طرح‌های اشتغال باهدف توانمندسازی مددجویان برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه چهار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد چالوس از طریق کاریابی وارد بازار کارشده‌اند ،گفت: مددجویان از طریق مؤسسات کاریابی، شرکت‌های خدماتی و مشاوره‌های شغلی به کارفرمایان معرفی می‌شوند تا با کسب درآمد بخشی از مشکلات خانواده را رفع کنند.

قمی یاد آور شد:در چالوس دوهزار و 439 خانوار تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

 

انتهای پیام

۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳
تعداد بازدید : ۷۲۳
کد خبر : ۱,۰۶۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید