اخبار

رئیس کمیته امداد رامسر خبر داد

بهره مندی مددجویان رامسری از نعمت مسکن

بهره مندی مددجویان رامسری از نعمت مسکن
122میلیون تومان برای خـرید و ساخت 9 واحد مسکونی خانوارهای تحت حمایت فاقد مسکن در رامسر هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد رامسر ارائه خدمات عمرانی به مددجویان تحت حمایت را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،پرویز سرایی رئیس کمیته امداد رامسر با بیان اینکه حدود 87درصد از بودجه تعین شده برای خرید و ساخت مسکن مددجویان این شهرستان درسال گذشته ،امسال محقق شد، گفت:122میلیون تومان برای خـرید و ساخت 9 واحد مسکونی خانوارهای تحت حمایت فاقد مسکن در رامسر هزینه شده است.

وی بابیان اینکه از برنامه‌های ویژه کمیته امداد رامسر ، سرعت بخشیدن به امر خانه‌دار شدن مددجویان است،افزود: این نهاد تا سقف ۲۰ میلیون تومان برای خرید و ساخت مسکن شهری مددجویان تحت حمایت کمک بلاعوض اختصاص داده است که در کنار آورده اولیه خانواده می‌تواند مشکل مسکن نیازمندان را مرتفع کند .

سرایی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه‌های این نهاد، اعطای کمک بلاعوض برای پرداخت بدهی خانوارهای تحت حمایت بدهکار به مسکن مهر است و بر اساس سیاست‌های جدید کمیته امداد، خدمات مسکن محرومان با جدیت و حمایت مالی گسترده‌تری نسبت به گذشته ارائه می‌شود .

وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر هزار و 315 خانوار کمک معشیت بگیر تحت حمایت کمیته امداد رامسر قرار دارند ،گفت: 85خانوار مددجو در این شهرستان مستأجر هستند.

وی افزود: واگذاری انشعابات رایگان آب، برق، گاز ،پروانه شهری و روستایی و عوارض شهرداری به مددجویان با همکاری سازمان‌های مربوطه ازجمله خدمات این بخش است.

سرایی خاطرنشان کرد: کمیته امداد برای حمایت از افراد نیازمند و مددجویان تحت حمایت بسیاری از برنامه‌های خود را با همکاری خیران و مردم نوع‌دوست شهرستان اجرا می‌کند .

 

انتهای پیام

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۰
تعداد بازدید : ۳۱۵
کد خبر : ۱,۰۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید