دکمه موبایل منو

اخبار

در صحن و سرای امام رئوف

مددجویان مازندرانی با آرمانهای امام وشهدا تجدید پیمان بستند

مددجویان مازندرانی با آرمانهای امام وشهدا تجدید پیمان بستند
تاکنون 484مددجو شامل مادران و دختران ساکن در مناطق محروم و مادران فعال در کانون فرهنگی در قالب شوق زیارت به مشهد الرضا اعزام شدند

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران از اعزام مددجویان به مشهد مقدس گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، بشیر عالیشاه معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت: به مناسبت چهل سالگی انقلاب هزار و 684مددجو در قالب «شوق زیارت»
به مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه تاکنون 484مددجو شامل مادران و دختران ساکن در مناطق محروم و مادران فعال در کانون فرهنگی در قالب شوق زیارت به مشهد الرضا اعزام شدند،افزود: مددجویان در این سفر معنوی با شعار محوری «لبیک یا خامنه‌ای» در صحن و سرای امام رئوف با آرمانهای امام و شهدا تجدید پیمان بستند.

معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران در ادامه بیان کرد: در سفر مشهد مقدس برای مددجویان طرح «نائب الشهید»به نیابت از 40شهید مدافع حرم با عنوان «خانواده انقلاب» اجرا می شود و هرکدام از آنها به نیابت از یک شهید زیارت نامه ثامن الحجج را قرائت می کنند.

وی افزود:برنامه‌ های متنوعی با موضوعات زیارتی شامل حضور در رواق حضرت زهرا«س» و بیان مسائل احکام،صرف غذا در مهمان سرای حضرت و همچنین برنامه های بصیرتی مانند اخلاق در خانواده ،آثار تربیتی زیارت، 40سال انقلاب 40سال ددمنشی آمریکا و.... در این اردوها برای مددجویان برگزار می شود.

عالیشاه با بیان اینکه مابقی مددجویان پایان بهمن ماه سالجاری به این سفر معنوی مشرف می شوند.گفت:خیران و مردم نوعدوست مازندران که دآمادگی اعزام مددجویان به مشهد مقدس را دارند، می توانند باشماره گیری آنی پرداخت#2*5*011*8877* از طریق تلفن همراه و وارد کردن مبلغ مورد نظر کمک خود،در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

انتهتای پیام

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۹
تعداد بازدید : ۱۲
کد خبر : ۱,۰۵۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید