اخبار

مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد مازندران خبر داد

ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری از مهم ترین برنامه های کمیته امداد

ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری از مهم ترین برنامه های کمیته امداد
برنامه لذت لبخند ویژه ماه مبارک رمضان برای مددجویان ، جشن تولد ایتام با مشارکت خیران ، حامی یابی , تعامل با موسسات خیریه ، ارتباط با بنگاه های اقتصادی و مراکز تولیدی و کارخانجات و... از جمله اقدامات این نهاد در حوزه معاونت توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان است.

مدیر برنامه ریزی کمیته امداد مازندران به تشریح برنامه های این نهاد در بخش مشارکت های مردمی پرداخت.


به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد تقی جوادی ، مدیر برنامه ریزی فناوری و اطلاعات کمیته امداد مازندران با بیان اینکه ازمهمترین ماموریت های کمیته امداداستان ترویج و احیای فرهنگ احسان و نیکوکاری ، اکرام ایتام و نشر سنتهای حسنه اسلامی است، گفت: به این منظور برنامه های متنوعی طراحی شده است تا اقدامات بهتری نسبت به توسعه این طرح انجام شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش این نهاد برای تقویت و توسعه فرهنگ پرداخت الکترونیکی و غیر حضوری اعانات و صدقات است، افزود: مردم نوعدوست می توانند از طریق کد آنی پرداخت #۰۱۱*۸۸۷۷*و یا اپلیکیشن سنا(سامانه نیکوکاری امداد) تلفن گویا۰۹۶۸۸۷۷و یا ارسال عدد ۱به شماره ۸۸۷۷(صدقه پیامکی) واریز کنند.

وی به اجرای طرح ابتکاری دوشنبه های پر مهر اشاره کرد و گفت: این طرح در مدارس استان برگزار می شود و یکی از گروه‌های مهم در گسترش فرهنگ احسان و نیکوکاری دانش آموزان هستند و این گروه با انتخاب آگاهانه همراه با مشارکت فعال در رفع مشکلات همنوعان نیازمند تلاش می کنند.

مدیر برنامه ریزی فناوری و اطلاعات کمیته امداد مازندران گفت: برنامه لذت لبخند ویژه ماه مبارک رمضان برای مددجویان ، جشن تولد ایتام با مشارکت خیران ، حامی یابی , تعامل با موسسات خیریه ، ارتباط با بنگاه های اقتصادی و مراکز تولیدی و کارخانجات و... از جمله اقدامات این نهاد در حوزه معاونت توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان است.

جوادی با بیان اینکه در کنار ارتقاء کیفی و کمی خدمات ارائه شده به مددجویان ،برای بالا بردن سطح دانش کارکنان این نهاد هم برنامه های آموزشی مختلفی ارائه می شود، افزود: تمامی کارها و فعالیت های کمیته امداد مازندران همسو با مبانی دینی است و همواره کرامت انسانی و شان خانوارهای تحت حمایت مورد اهمیت قرار می گیرد .

انتهای پیام


۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۶
تعداد بازدید : ۲۱
کد خبر : ۱,۰۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید