اخبار

قائم مقام کمیته امداد مازندران خبر داد

۱۳هزار خانوار تحت حمایت در مناطق محروم ساکن هستند

۱۳هزار خانوار تحت حمایت در مناطق محروم ساکن هستند
کمک به ارتقا شاخص های بهداشتی ، پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی ، ارائه خدمات حقوقی ، پرداخت وام اشتغال ، تعمیر ،تکمیل و بازسازی مسکن ،کمک معیشت و برگزاری اردوهای زیارتی از جمله خدماتی است که به مددجویان ساکن در مناطق محروم مازندران ارائه می شود.

قائم مقام کمیته امدادمازندران ارائه خدمات به مددجویان ساکن در مناطق محروم استان را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،ناصر اسکندری، قائم مقام کمیته امداد مازندران گفت: ۱۳هزار خانوار تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم استان ساکن هستند و در شش ماهه نخست امسال در بخش های مختلف۲۱میلیاردو ۸۷۴میلیون تومان خدمات به آنها ارائه شد.

وی افزود: کمک به ارتقاء شاخص های بهداشتی ، پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی،ارائه خدمات حقوقی ، پرداخت وام اشتغال ، تعمیر ، تکمیل و بازسازی مسکن ، برگزاری اردوهای زیارتی از جمله خدماتی است که به مددجویان ساکن در مناطق محروم مازندران ارائه می شود.

قائم مقام کمیته امدادمازندران با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان مناطق محروم تصریح کرد: به ۱۴۴مددجوی ساکن در این مناطق وام اشتغال به ارزش دو میلیاردو ۷۰۰میلیون تومان اعطا شد.

وی افزود: ارائه طرح های اشتغال به مددجویان این مناطق در بخش های کشاورزی ، دامپروری ،صنایع دستی و خدماتی بوده است.

اسکندری با اشاره به خدمات عمرانی به مددجویان مناطق محروم گفت: ۱۳۳واحد مسکن مددجویی در شش ماهه نخست امسال با هزینه ای به ارزش ۱۹۰ میلیون تومان تعمیر ،تکمیل و باز سازی شده است.

قائم مقام کمیته امداد مازندران با اشاره به پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی مددجویان مناطق محروم افزود: ۴۳۱مددجو از خدمات بیمه تامین اجتماعی بهره مند هستند.

وی خاطر نشان کرد: پرداخت کمک معیشت ، ارائه خدمات ویژه به سالمندان و بیماران صعب العلاج ، مشاوره ، خدمات ازدواج و کمک های موردی ، پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویان و دانش آموزان از دیگر خدمات کمیته امداد مازندران به مددجویان ساکن در مناطق محروم است.

اسکندری گفت: ۷۸هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که از این تعداد ۱۳هزار خانوار در مناطق محروم استان ساکن هستند.

انتهای پیام

۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴
تعداد بازدید : ۴۹۱
کد خبر : ۱,۰۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید