دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۹:۱۳
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۵۷۴۶۲
گزارشگر : ۶۷

برپایی 56 پایگاه جشن عاطفه ها در مازندران

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۹:۱۳

56 پایگاه جشن عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند همزمان با سراسر کشور روزهای23 و24 شهریور ماه درمازندران برپا می‌شود .​

قائم مقام کمیته امداد مازندران در آستانه برگزاری جشن عاطفه ها از  برنامه های این نهاد گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ ناصر اسکندری ،قائم مقام کمیته امداد مازندران با بیان اینکه جشن عاطفه ها یک جشن ملی است،گفت: 56 پایگاه  جشن عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند  همزمان با سراسر کشور  روزهای بیست و سوم و بیست و چهارم شهریور  ماه درمازندران  برپا  می شود .

وی با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها امسال با شعار "مهر در انتظار همدلی "برگزار می شود، افزود: هدف از برگزاری این جشن تسری فرهنگ نوعدوستی و تامین نیازهای دانش آموزان قبل از شروع سال تحصیلی جدید است.

 قائم مقام کمیته امداد مازندران با بیان اینکه اجرای پویش کیف مهربانی از جمله برنامه های این  جشن  است، ادامه داد: امیدواریم با مشارکت و همدلی مردم  استان در کمک به دانش آموزان نیازمند  گام های موثری برداریم.

وی با اشاره به  اینکه  ارزش  هرکیف مهربانی 60هزار تومان است ،افزود: محتویات این کیف شامل  12قلم  از کالاهای اساسی دانش آموزان  نیازمند  است.

اسکندری با اشاره به اینکه بیش از هشت هزار و 500دانش آموز ودانشجو  تحت حمایت  کمیته امداد  در استان قرار دارند،گفت:یکی از برنامه های این نهاد کمک به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند  و رفع مشکلات آنها است.

قائم مقام کمیته امداد مازندران با بیان اینکه بیش از 200هزار پاکت بین دانش آموزان در مدارس استان توزیع شد،گفت:مرحله دوم  این جشن با همکاری کمیته امداد و آموزش وپرورش، صدا وسیما و سازمان بسیج دانش آموزی نوزدهم مهر ماه در مدارس استان  به منظور  ترویج فرهنگ انفاق و نوعدوستی  در بین دانش آموزان اجرا می شود .

اسکندری با تقدیر از همراهی مازندرانی های نوعدوست گفت: مردم استان می توانند وجوهات نقدی خود را با شماره گیری آنی پرداخت #011*1*8877* از طریق تلفن همراه با واردکردن مبلغ مورد نظر خود در این امر خداپسندانه شرکت کنند.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۵۰۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید