دکمه موبایل منو

اخبار

دبیر تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران خبر داد

برگزاری 11 اردوی جهادی برای خدمت رسانی به مدجویان

برگزاری 11 اردوی جهادی برای خدمت رسانی به مدجویان
اردوی جهادی در طول سال توسط کارکنان کمیته امداد باهدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با شعار «خوب باشیم» در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به نیازمندان و محرومان انجام می‌شود.

دبیر تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران از برگزاری اردوهای جهادی برای مددجویان تحت حمایت گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد حجت الله محمد نژاد، دبیر تشکل های جهادی کمیته امداد مازندران گفت: 11اردوی جهادی برای ساخت، تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن مددجویان تحت حمایت در استان از ابتدای سالجاری تا کنون برگزار شد.

وی با بیان اینکه اردوی جهادی در طول سال توسط کارکنان کمیته امداد باهدف ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری با شعار «خوب باشیم» به منظور خدمت‌رسانی مطلوب به نیازمندان و محرومان انجام می‌شود. ، افزود: از مجموع اردوهای برگزار شده دو اردو به منظور آماده سازی فضای مجتمع فرهنگی تربیتی فریدونکنار برای بهره مندی دانش آموزان تحت حمایت در تابستان امسال اجرا شده است.

وی ادامه داد: در آبان ماه سالجاری نیز با همت و حضور گروه جهادی امام موسی صدرمتشکل از افراد کشورهای مختلف دو واحد سرویس بهداشتی و حمام برای مددجویان تحت حمایت در بندپی ساخته شد.

محمدنژادگفت: مردم نیکوکار استان در صورت تمایل برای نام نویسی و حضور در اردوهای جهادی در هر حرفه ای می توانند به منظور خدمت رسانی به مددجویان به دفاتر کمیته امداد شهرستانها مراجعه کنند.

انتهای پیام

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴
تعداد بازدید : ۱۹
کد خبر : ۸۹۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید