دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد گلوگاه خبر داد

اعزام192 مددجو به اردوهای زیارتی ،تربیتی و آموزشی

اعزام192 مددجو به اردوهای زیارتی ،تربیتی و آموزشی
کمیته امداد گلوگاه برنامه‌های متنوعی را برای بارورکردن اعتقادات دینی و مذهبی جامعه هدف انجام می‌دهد.

رئیس کمیته امداد گلوگاه گزارشی از برنامه‌های ارودهای فرهنگی این شهرستان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،محمدرضا یعقوبی ، رئیس کمیته امداد گلوگاه گفت: این نهاد به‌منظور تقویت بنیه اعتقادی و دینی مددجویان نسبت به اعزام آنها به اماکن زیارتی و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی مختلف در قالب این اردوها اقدام می‌کند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد گلوگاه برنامه‌های متنوعی را برای بارورکردن اعتقادات دینی و مذهبی جامعه هدف انجام می‌دهد، افزود: 192 مددجو در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به اردوهای زیارتی ،تربیتی و آموزشی اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد گلوگاه با اشاره به سر فصل‌های برنامه‌های اردویی این نهاد ادامه داد: برنامه‌های اردویی در قالب اردوهای زیارتی،تربیتی و آموزشی برگزار می‌شود که 120نفر از مددجویان به اردوهای آموزشی تربیتی منطقه ای، استانی و سراسری (کشوری) اعزام شدند.

وی با اشاره به اجرای طرح شوق زیارت گفت: این طرح به منظور اعزام مددجویان زیارت اولی با کمک خیران اجرا می شود که 72 مددجو در قالب این طرح از ابتدای سالجاری تا کنون به مشهد مقدس مشرف شدند.

یعقوبی افزود:زنان سرپرست‌خانوار، دختران در آستانه ازدواج، دانشجویان و دانش‌آموزان تحت حمایت از جمله مددجویان بهره‌مند از برنامه‌های اردویی کمیته امداد هستند.

شایسته ذکر است هزار و 315خانوار در گلوگاه تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.


انتهای پیام

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶
تعداد بازدید : ۱۴
کد خبر : ۸۸۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید