دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد بندپی خبر داد

مردم نیکوکار بندپی بیش از 264 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند

مردم نیکوکار بندپی بیش از 264 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند
صدقات جمع‌آوری‌شده د ر منطقه بندپی در شش‌ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد بندپی از مشارکت مردم این منطقه در بخش صدقات گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرض علی خلیلی پاشا، رئیس کمیته امداد بندپی گفت: مردم نیکوکار این منطقه 264 میلیون تومان در شش‌ماهه نخست امسال صدقه پرداخت کردند.

وی افزود: 19 هزار و 304 صندوق صدقه کوچک، متوسط و بزرگ در این منطقه وجود دارد و صدقات جمع‌آوری‌شده در شش‌ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد بندپی ادامه داد: مردم نیکوکار این شهرستان طی شش ماه نخست امسال علاوه بر پرداخت صدقات، در مناسبت‌های مختلف برای کمک به محرومان و نیازمندان اقدامات مطلوبی انجام دادند.

وی بابیان اینکه جلب اعتماد و جذب مشارکت‌های مردمی بزرگ‌ترین سرمایه برای این نهاد حمایتی محسوب می‌شود، گفت: صدقات جمع‌آوری‌شده، در بخش‌های معیشتی، درمانی، جهیزیه، تحصیل ومسکن مددجویان و نیازمندان هزینه می‌شود.

خلیلی افزود: از مهم‌ترین نیازمندی‌های مددجویان این منطقه در بخش کمک‌هزینه خدمات ازدواج و مسکن است که امیدواریم با مشارکت مردم نیکوکار در راستای ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان گام‌های مؤثری برداریم.

خلیلی گفت: دو هزار و 700 خانوار کمک‌معیشت بگیر در بندپی تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

انتهای پیام

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۲
تعداد بازدید : ۲۴
کد خبر : ۷۷۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید