دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد بهشهر خبر داد:

بهره‌مندی بیش از 1000مددجو از خدمات آموزش خانواده

بهره‌مندی بیش از 1000مددجو از خدمات آموزش خانواده
خدمات آموزشی باهدف تقویت سبک زندگی اسلامی ایرانی، سوق دادن خانوارها و فرزندان آنان به فراگیری مهارت‌های زندگی و تحکیم بنیان خانواده ارائه می‌شود .

رئیس کمیته امداد بهشهر از خدمات آموزش خانواده به مدجویان تحت حمایت طی سال گذشته گزارشی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،ابراهیم اسدی رئیس کمیته امداد بهشهر گفت: سال گذشته هزار و۲۰۰نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان از کلاس‌های آموزش خانواده بهره‌مند شدند.

وی افزود: خدمات آموزشی باهدف تقویت سبک زندگی اسلامی ایرانی، سوق دادن خانوارها و فرزندان آنان به فراگیری مهارت‌های زندگی و تحکیم بنیان خانواده ارائه می‌شود .

رئیس کمیته امداد بهشهر ادامه داد: آموزش رفتارهای معنوی و مهارت‌های زندگی به خانوارهای تحت حمایت برای اصلاح سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده و نیز ارائه خدمات مشاوره‌ای تحصیلی، شغلی و خانوادگی به‌صورت فردی و گروهی از مهم‌ترین موضوعات این دوره‌های آموزش است.

وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای اساسی این نهاد برای توانمندی خانواده‌ها ارائه آموزش‌های فردی و گروهی به مددجویان است، گفت: چنین کارگاه‌هایی با بهره‌گیری از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه برگزار می‌شود تا سطح فکری و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت را از هر لحاظ ارتقاء بخشد .

رئیس کمیته امداد بهشهر افزود: مسائل دینی و اعتقادی، بهداشت فردی و اجتماعی، اقتصاد در خانواده، سبک زندگی اسلامی و ایرانی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و کارگاه‌های آموزشی به مددجویان ارائه شد.

وی گفت: اجرای برنامه‌های آموزشی، تربیتی، مسابقات فرهنگی و قرآنی و اردوهای زیارتی ازجمله برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد برای مددجویان است.

اسدی افزود: اعزام 260 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد بهشهر به اردوی زیارتی مشهد مقدس و همچنین به عتبات عالیات از دیگر برنامه‌های فرهنگی این نهاد در سال گذشته بوده است.

انتهای پیام 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۳۵
تعداد بازدید : ۴۸
کد خبر : ۲۱۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید