دکمه موبایل منو

اخبار

مدیرکل کمیته امداد مازندران:

کلنگ ساخت دو واحد مسکونی برای ایتام تحت حمایت به زمین زده شد

کلنگ ساخت دو واحد مسکونی برای ایتام تحت حمایت به زمین زده شد
مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: با کمک های جمع آوری شده دانش آموزان مازندرانی در طرح دوشنبه های پرمهر کلنگ ساخت دو واحد مسکونی برای دانش آموزان ایتام تحت حمایت این نهاد در خلیل شهرِ بهشهر به زمین زده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا نوروزی، مدیر کل کمیته امداد مازندران در این مراسم اظهار کرد: با توافق های صورت گرفته بین کمیته امداد و آموزش و پرورش استان تمامی مبالغ جمع آوری شده در طرح دوشنبه های پر مهر برای ساخت مسکن دانش آموزان ایتام هزینه می شود.

وی با اشاره به طرح دوشنبه های پر مهر افزود:این طرح به منظور ترویج فرهنگ انفاق ، احسان و نیکوکاری از ابتدای آبان ماه امسال آغاز و در بیش از هزار و 200 مدرسه در استان اجرا شده است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: طرح دوشنبه های پر مهر طی 18 هفته در مدارس مازندران برگزار شد و 234 هزار دانش آموز نیز در این طرح شرکت کردند.

وی افزود: دانش آموزان مازندرانی در این طرح مجموعا 130 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند که میانگین کمک های دریافتی در هر هفته هفت میلیون و 200 هزار تومان بوده است.

نوروزی با تقدیر از همراهی آموزش و پرورش ، سازمان دانش آموزی و دانش آموزان و اولیا آنها، گفت:اجرای طرح دوشنبه های پر مهر در تمامی مدارس مازندران از برنامه های کمیته امداد در سال آینده است.

 

انتهای پیام

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۰۲
تعداد بازدید : ۴
کد خبر : ۱,۶۱۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید