دکمه موبایل منو

اخبار

طنین زنگ نیکوکاری در مدارس مازندران

طنین زنگ نیکوکاری در مدارس مازندران
زنگ نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه»درسه هزار مدرسه در مازندران همزمان با سراسر کشور نواخته شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، رضا نوروزی ، مدیر کل کمیته امداد مازندران در این مراسم گفت:هدف از برگزاری جشن نیکوکاری رویج فرهنگ انفاق وکمک به همنوع است و همه باید در کمک و شادکردن دل نیازمندان و جلب رضایت آنها تلاش کنیم.

وی اظهار کرد: جشن نیکوکاری پنجشنبه ۱۶ اسفند در پایگاه های کمیته امدادسراسر استان و روز جمعه ۱۷ اسفند در میعادگاه های نمازجمعه برگزار و مراحم نقدی و غیر نقدی مردم نوعدوست مازندران جمع آوری و در اسرع وقت به دست نیازمندان می رسد.

نوروزی با اشاره به اینکه کمک های مردم نیکوکاراستان در اسرع وقت به دست نیازمندان می رسد، تصریح کرد:مردم نیکوکار استان می توانند از طریق تلفن همراه با شماره گیری آنی #۰۱۱*۱*۸۸۷۷* کمک های خود را برای کمک به نیازمندان پرداخت کنند .

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در مراسم نواخته شدن زنگ نیکوکاری در دبیرستان الزهرا جویبار با تقدیر از کمیته امداد در ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری گفت:انفاق ، نیکوکاری و کمک به همنوع آثار معنوی بسیاری در زندگی انسان دارد.

حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه کمک به همنوع باعث رشد و تعالی جامعه می شود، اظهار کرد:در کنار کار ترویج فرهنک نیکوکاری ، تقدیر از خیران و نیکوکاران سرمایه بزرگی است و در این مسیر با برنامه ریزی مدون، مشخص و مناسب گام های موثری خواهیم برداشت تا شاهد اثرات مثبت خیر و نیکی در جامعه باشیم.

وی با اشاره به اینکه برای داشتن جامعه ای خوب و متعالی باید روحیه احسان و نیکوکاری را تقویت کنیم ، تصریح کرد: برای رسیدن به این هدف سطح همکاری ها باید عمیق تر و گسترذه تر باشد.

حسن نژاد گفت: توجه به آثار اجتماعی، انسانی و اخلاقی بسیار حائز اهمیت است چرا که با تقویت این موارد نسل پیش روی ما از نسل موجود چندین گام جلوتر خواهند بود.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری مازندران با اشاره به اینکه نگاه به هم نوع و انفاق در ذات و فطرت انسان‌ها است ،افزود: در فضای آموزشی باید به گونه‌ای عمل کنیم که این همراهی و هم صدایی به صورت مستمر در زندگی ما وجود داشته باشد.

خاطر نشان می شود: زنگ نیکوکاری با شعار«عیدی برای همه» با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، خیران، مسئولان استانی و شهرستانی و دانش آموزان در دبیرستان الزهرا جویبار طنین انداز شد.

انتهای پیام
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۴
کد خبر : ۱,۵۸۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید