دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد بهشهر خبر داد:

اعزام 300 مددجو به مشهد مقدس

اعزام 300 مددجو به مشهد مقدس
رئیس کمیته امداد شهرستان بهشهر گفت:‌ پیش بینی شده است تا پایان سال‌جاری در قالب طرح شوق زیارت 300 نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شوند.

به گزارش سایت خبری ، ابراهیم اسدی، رئیس کمیته امداد بهشهر اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 250 مددجوی تحت حمایت در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام و علاوه بر زیارت بارگاه امام مهربانی ها از سایر برنامه‌های فرهنگی کمیته امداد نیز بهره‌مند شدند.

وی افزود: در کنار زیارت اماکن مقدس برای مددجویان برنامه‌های فرهنگی و معنوی در طول سفر تدارک دیده شده و اردوهای زیارتی با هدف تقویت و ارتقای روز افزون سطح معنوی، تحکیم بنیان خانواده، غنی‌سازی اوقات فراغت، ایجاد نشاط معنوی و تقویت روحیه خودباوری برگزار می‌شود.

رئیس کمیته امداد بهشهر با بیان اینکه زنان سرپرست خانوار، دختران در آستانه ازدواج و دانش آموزان و سالمندان تحت حمایت از جمله مددجویان بهره مند از برنامه های اردویی هستند، افزود: این نهاد به منظور تقویت بنیه اعتقادی و دینی مددجویان تحت حمایت نسبت به اعزام آنها به اماکن زیارتی مانند مشهد مقدس، عتبات عالیات و قم و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی مختلف در قالب این دوره های اردویی اقدام می کند.

اسدی با اشاره به اینکه 15مددجوی تحت حمایت در بهشهر در اربعین به کربلا اعزام شدند، افزود: برای 493 مددجو هم اردوهای اموزشی و زیارتی برون و درون استانی از ابتدای سالجاری تاکنون برگزار شد.

 

انتهای پیام

۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵
تعداد بازدید : ۹
کد خبر : ۱,۵۰۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید