دکمه موبایل منو

اخبار

به همت کمیته امداد مازندران انجام شد:

تجلیل از حامیان و خیران در همایش والی مهر

تجلیل از حامیان و خیران در همایش والی مهر
مدیر کل کمیته امداد مازندران در دومین همایش «والی مهر» که امروز 10بهمن ماه در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد ،گفت: هدف از برگزاری این همایش قدردانی از نیت خیر حامیان ، خیران و نیکوکاران در حوزه اکرام، صدقات، زکوات و مراکز نیکوکاری در مازندران است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران در دومین همایش «والی مهر» در مجتمع فرهنگی تربیتی شهید رجایی فریدونکنار برگزار شد ،گفت: هدف از برگزاری این همایش قدردانی از نیت خیر حامیان ، خیران و نیکوکاران در حوزه اکرام، صدقات، زکوات و مراکز نیکوکاری در مازندران است.
به گزارش سایت خبری کمیته امدادرضا نوروزی،مدیر کل کمیته امداد مازندران افزود:در این همایش به مناسبت چهل سالگی انقلاب از ۴۰خیر و حامی برتر تقدیر شد.

نوروزی با بیان اینکه توانمند سازی فکری،فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی مددجویان از اهداف اصلی کمیته امداد است، گفت:سال گذشته ۵۷۰واحد مسکن مددجویی ساخته شد و حدود دو هزار واحد مسکن تعمیر ، تکمیل و بازسازی شد.

وی با اشاره به اینکه ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد مازندران از حمایتهای مادی و معنوی ۲۵هزار و ۱۰۰حامی نیکوکار بهره مند هستند، تصریح کرد:به بیش از دو هزار بیمار صعب العلاج و زمینگیر تحت حمایت کمیته امداد مازندران خدمات ارائه شد.

نوروزی گفت :امسال در آستانه فصل سرما دو هزار و ۲۰۰بخاری گاز سوز بین مددجویان توزیع شده است.

خاطر نشان می شود: همایش والی مهر برای دومین سال متوالی با حضور خیران و نیکوکاران در مازندران برگزار شد.

انتهای پیام

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸
تعداد بازدید : ۹
کد خبر : ۱,۴۳۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید