دکمه موبایل منو

اخبار

مدیر کل کمیته امداد مازندران:

در ایام الله دهه فجر خادمان انقلاب به دیدار صاحبان انقلاب می روند

در ایام الله دهه فجر  خادمان انقلاب به دیدار صاحبان انقلاب می روند
مدیر کل کمیته امداد مازندران با تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: در دهه فجر با حضور مسئولان و خیران در قالب طرح مفتاح الجنه با شعار "خادمان انقلاب به دیدار صاحبان انقلاب می روند" با مددجویان تحت حمایت دیدار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، رضا نوروزی مدیر کل کمیته امداد مازندران ، اظهار کرد: یکی از برنامه های این نهاد در دهه فجر دیداربا مددجویان با حضور مسئولان و خیران در قالب طرح مفتاح الجنه با هدف گسترش فرهنگ انفاق و احسان با شعار "خادمان انقلاب به دیدار صاحبان انقلاب می روند" است که در این دیدارها خیران و مسئولان از نزدیک در جریان مشکلات مددجویان قرار گرفته و در صدد رفع آن بر می آیند.

وی با بیان اینکه برگزاری دوره آموزشی فنی و حرفه ای و پایدار سازی مشاغل برای 300مددجوی جویای کار و مجریان طرح های اشتغال از دیگر برنامه ها در دهه فجر است، گفت: 60طرح اشتغال در این ایام برای مددجویان تحت حمایت در استان افتتاح می شود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به واگذاری56 واحد مسکن مددجویی در دهه فجر گفت:عملیات ساخت این واحدهای مسکونی ازابتدای سالجاری آغاز شده بود و در دهه فجر به مددجویان واگذار می شود.

وی با بیان اینکه در دهه فجر برنامه های فرهنگی برای مددجویان برگزار می شود، تصریح کرد: جشنواره قرآنی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای زنان سرپرست خانوار، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس از جمله برنامه ها است.

نوروزی با اشاره به توزیع 40هزارسبد کالا بین مددجویان گفت:تهیه این سبدها با مشارکت خیران، دستگاه های اجرایی، مراکزنیکوکاری، موسسات خیریه و.... از اول بهمن ماه شروع و امیدواریم تا پایان سالجاری بتوانیم این 40 هزار سبد کالا را توزیع کنیم.

 

انتهای پیام

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۱۱
تعداد بازدید : ۹
کد خبر : ۱,۴۳۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید