دکمه موبایل منو

اخبار

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امدادمازندران خبر داد:

حمایت از مشاغل ایجاد شده مددجویان، یکی از برنامه های مهم این نهاد

حمایت از مشاغل ایجاد شده مددجویان، یکی از برنامه های مهم این نهاد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران با اشاره به برگزاری نشست علمی و تخصصی پایدارسازی مشاغل خرد گفت: یکی از برنامه های مهم این نهاد حمایت از مشاغل ایجاد شده مددجویان در راستای پایداری و ماندگاری این مشاغل و سود آور بودن آن است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، سید علی اصغر رضایی ، معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد مازندران اظهار کرد: در راستای نگهداری و پایداری مشاغل ، استفاده از روش های نوین علمی و تخصصی دانشگاه ها کمک شایانی به این هدف می کند.

وی افزود: این نهاد با برگزاری جلسات متعددی با جامعه دانشگاهیان و کار آفرینان ، ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات کسب و کارهای خرد مددجویان ،به جمع بندی و حصول نتایج کاربردی رسیده و از آن نتایج در کار اجرایی بهره مند می شوند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران تصریح کرد: در حال حاضر 26هزار و582 طرح فعال مددجویان تحت حمایت در استان وجود دارد که با نظارت توسط کارشناسان فنی اشتغال این نهاد بر طرح ها مشغول فعالیت هستند.

رضایی خاطر نشان کرد: نشست علمی تخصصی با موضوع پایدار سازی مشاغل خرد با هدف ارائه راهکارهایی برای ماندگاری و پیشگیری از شکست این مشاغل ، توانمند سازی افراد تحت حمایت، چگونگی شناسایی و استعداد یابی مددجویان و نحوه رشد و پرورش مستعدین در مسیر خودکفایی فرد و خانواده با حضور دکتر محمود متوسلی عضو هیت علمی دانشگاه تهران ،جمعی ازاساتید دانشگاه و مسئولان کمیته امداد مازندران تحلیل شد.

 

انتهای پیام

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳
تعداد بازدید : ۹
کد خبر : ۱,۴۱۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید