دکمه موبایل منو

اخبار

مشارکت چشمگیر رامسری ها در پرداخت صدقه و زکات

مشارکت چشمگیر رامسری ها در پرداخت صدقه و زکات
رئیس کمیته امداد رامسر با بیان اینکه مردم نیکوکار این شهرستان برای توانمند سازی مددجویان همکاری مطلوبی با این نهاد دارند، گفت:رامسری ها 339میلیون تومان از ابتدای سالجاری تاکنون صدقه پرداخت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،پرویزسرایی با بیان اینکه 12هزار و 752صندوق صدقه بزرگ ،متوسط وکوچک در سطح شهرستان وجود دارد ، افزود: صدقات جمع آوری شده در بخش های معیشتی،درمانی،جهیزیه،تحصیل،مسکن مددجویان و نیازمندان شهرستان هزینه می شود.

وی به پرداخت 442میلیون و 794هزار تومان زکات توسط مردم این شهرستان از ابتدای سالجاری تاکنون اشاره کرد و گفت:زکات جمع آوری شده به منظور ساخت پروژه های عام المنفعه و حل مشکلات نیازمندان هزینه شد.

رئیس کمیته امداد رامسر با اشاره به برگزاری جلسات موضوعی زکات با حضور اعضای دبیرخانه شورای زکات افزود: در این جلسات نسبت به بررسی مشکلات و بررسی نقاط ضعف و قوت شهرستان در امر جمع‌آوری زکات اقدام شده است.

سرایی با بیان رویکرد جدید شورای زکات در امر جمع‌آوری و هزینه‌کرد زکات گفت: هدف از تشکیل جلسات شورای زکات سیاست‌گذاری، هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و ارائه راهکارهای جدید در جمع‌آوری فریضه زکات است.

 

انتهای پیام

۲۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳
تعداد بازدید : ۱۴
کد خبر : ۱,۱۰۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید